آکاایران:  اگر شما مایل به نصب دوربین مدار بسته در محیط کار یا منزل خود هستید باید ابتدا به موارد اصلی در انتخاب و خرید دوربین مدار بسته مناسب دقت کنید.در این مقاله سعی شده است تا به مهمترین نکات در مورد خرید دوربین مدار بسته مناسب اشاره کنیم. خرید دوربین با توجه به بازار چند بعدی آن کاری ساده نیست. در زمان انتخاب دوربین مداربسته بسته باید نکات مختلفی را مد نظر قرار داد. در این مطلب از بخش آکاایران سعی میکنیم در این رابطه به شما اطلاعات مناسبی ارائه کنیم.

Related image

  راهنمای خرید دوربین مدار بسته مناسب

امروزه، عموم افراد دوربین مدار بسته را می شناسند و به منظور ایجاد امنیت و حفاظت از جان ومال خود در مقابل خطرات احتمالی، جرایم و سرقت از آن استفاده می کنند. دوربین مدار بسته، در یک تعریف ساده، به دوربین هایی گفته می شود که در جایی ثابت قرار دارند و تصاویر را ضبط و برای کاربر ارسال می کنند.

اما، کیفیت تصاویر ارسالی دوربین مداربسته موضوعی است که کاربران، معمولا، پس از نصب سیستم نظارتی متوجه آن میشوند. بنابراین، آشنایی با انواع سیگنال های دوربین مداربسته امری ضروری است. دراین مقاله، تیم پشتیبانی و مشاوره حرفه ای شرکت الکامپ، به منظور آشنایی کاربران سیستم های حفاظتی، انواع سیگنال های دوربین مداربسته را توضیح می دهد.

دوربین مداربسته مناسب منزل

با توجه به نیاز هر نوع سیستم نظارتی به تجهیزات و اتصالات مربوط به خود اولین قدم برای خرید دوربین مدار بسته و در نهایت نصب دوربین مدار بسته ، انتخاب تجهیزات مورد نظر با توجه به نوع کاربری دوربین است. بنابراین، دوربین مداربسته از نظر نوع سیگنال به انواع زیر تقسیم می شود:

دوربین های مداربسته تحت شبکه یا IP

دوربین های مداربسته دو منظوره

با توجه به فراوانی شرکت های مشغول در حوزه فروش دوربین مدار بسته باید دقت بسیاری نمود که کدام را برای خرید سیستم مدار بسته انتخاب میکنیم و همچنین بعد از خرید میزان تخصص این شرکت را در هنگام نصب دوربین مدار بسته باید از قبل مورد تحقیق قرار داده باشیم و از کیفیت کار آنها اطمینان حاصل کنید.

در حال حاضر در بازار بیشتر شرکت هایی که در حوزه سیستم های امنیتی مشغول به فعالیت هستند دوربین مدار بسته خود را حداکثر تا 2 سال ضمانت میکنند و این بیشترین میزان ضمانت در بازار ایران است، اما شرکت الکامپ با توجه به اطمینان و اعتقادی که به چیپست قدرتمند دوربین های مداربسته پلکوتک دارد و همچنین وجود متخصصین توانمند شرکت و اعتماد به نصب دقیق و مناسب یک سیستم مدار بسته بی نقص برای مشتریان، این شرکت تمامی دوربین های مداربسته پلکوتک را 5 سال ضمانت میکند و بدون هیچ قید و شرطی تمامی مشکلات فنی دوربین های مداربسته را در صورت وجود بدون فوت وقت برطرف خواهد نمود و همیشه بر این شعار خود تاکید کرده است که " اول پشتیبانی، بعد فروش".

پس از انتخاب شرکت مورد نظرتان که امیدواریم شرکت پر سابقه و مورد اطمینان الکامپ را مد نظرتان قرار داده باشید، نوبت به انتخاب نوع سیستم مدار بسته میرسد و اینجاست که برتری تجربه و سابقه متخصصین الکامپ نسبت به دیگر شرکت ها بیش از پیش نمایان خواهد شد و شما میتوانید با استفاده از مشاوره و کارشناسی رایگانی که شرکت الکامپ در اختیار شما قرار میدهد به راحتی و با اطمینان خاطر امنیت محل مورد نظرتان را به دستانی توانا بسپارید.

همچنین شرکت الکامپ با توجه به وجود نیاز های متفاوت در حوزه سیستم های امنیتی حفاظتی شرکت الکامپ برای بودجه های مختلف دارای پکیج های مناسبی میباشد و شما میتوانید با توجه به نیاز ها و حساسیت های خود یکی از این پکیج ها را تهیه نمایید:

پکیج طلایی:

این پکیج دوربین مدار بسته ها که با برند پلکوتک میباشند پکیج های فوق حرفه ای شرکت میباشند و با توجه به کیفیت خیلی بالا و ضمانت 5 ساله این محصولات قیمت مناسبی هم دارند، این پکیج ها از 2عدد دوربین مدار بسته تا 16 عدد متفاوت میباشد و شما بنا به نیاز خود میتوانید یکی از پکیج ها را تهیه نمایید.

پکیج نقره ای:

این پکیج کاملا اقتصادی میباشد و با توجه به اینکه 2 سال ضمانت مشمول آن میشود قیمت کاملا به صرفه ای هم دارد، برند این پکیج FourK میباشد و بر اساس تعداد دوربین موجود در پکیج قیمت های متفاوتی دارد و شما میتوانید بر اساس نیاز خود یکی از پکیج ها را تهیه نمایید.

جهت دریافت مشاوره از متخصصین شرکت الکامپ(الکترو امن پاد) فقط کافیست با شماره های ذیل تماس گرفته و از مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان این شرکت بهره مند شوید،الکامپ نامی درخشان در صنعت سیستم های امنیتی با سابقه ای 15 ساله و بیش از 3000 پروژه موفق.

Image result for ‫راهنمای خرید دوربین مدار بسته مناسب‬‎