آکاایران: یک ماوس مخصوص بازی با نورپردازی RGB هوشمند

کولر مستر ماوس مخصوص بازی «مسترماوس S» را عرضه می کند

 MasterMouse S
در روزهای گذشته شرکت کولرمسترامروز از عرضه ماوس گیمینگ مدل MasterMouse S خبر داد. این محصول، یک ماوس مخصوص بازی با نورپردازی RGB هوشمند است که چهار سطح DPI تا 7200 را ارائه کرده و طراحی ارگونومیک مخصوصی دارد.

ماوس گیمینگ MasterMouse S از یک سنسور نوری PixArt استفاده می کند و به کاربر امکان انتخاب از میان چهار سطح DPI از 400 تا 7200 را می دهد. مقادیر DPI فاقد چرخه درون یابی (Interpolation) هستند و از شتاب دهی استفاده نمی کند. این ویژگی ها برای رسیدن به دقت بالا در این ماوس گنجانده شده اند. از 6 کلید موجود بر روی این ماوس، ۵ کلید قابل استفاده برای دو عملکرد متفاوت در ترکیب با دکمه Storm TactiX هستند. Storm TactiX عملکردی مشابه کلید Fn بر روی لپتاپ ها دارد و نام آن از CM Storm، نام پیشین خط محصولات مخصوص بازی کولرمستر گرفته است.

به لطف پردازنده 32-bit  شرکت آرم و حافظه داخلی 512KB، می توانید ماکروها و تنظیمات خود را روی 5 پروفایل برای استفاده روی هر کامپیوتری و فاقد نیاز به نرم افزار جانبی ذخیره کنید. به این ترتیب تنظیماتتان را فاقد محدود بودن به رایانه همه جا در دسترس خواهید داشت.

 ماوس گیمینگ

نورپردازی به کار رفته در لبه چرخ ماوس و لبه پشتی، با انتخاب از ۱۶.۷ میلیون رنگ و طیف وسیعی از جلوه های نوری برای هر قسمت قابل شخصی سازی است. تمام تنظیمات نورپردازی، عملکرد دکمه ها، تنظیمات ماکرو، سطح DPI و تنظیمات مختلف سنسور توسط نرم افزار کولرمستر قابل شخصی سازی هستند. پوشش بیرونی UV مات به کار رفته در این ماوس در برابر فرسایش مقاوم است و اثر انگشتان را به خود نمی گیرد. دو کلید اصلی با عمر بیش از ۲۰ میلیون کلیک، از سوییچ های Omron استفاده می کنند و نقطه اتصال کابل نیز با دوام مناسب برای استفاده گیمینگ طراحی شده است. MasterMouse Lite S نیز با ظاهری مشابه و امکاناتی ساده تر به همراه این محصول عرضه می شود. این ماوس ۸۶ گرم وزن دارد و دارای نورپردازی LED سفید در دو قسمت است و از سنسور نوری PixArt PAW3509 با سه سطح تا 2000 DPI استفاده می کند.

 

.

منبع : shabakeh-mag.com