آکاایران: این کاور صفحه کلید میانبرهای Vim کار شما را ساده می کند

آکاایران: یک ابزار کمکی مخصوص برنامه نویسان

این کاور صفحه کلید میانبرهای Vim کار شما را ساده می کند

 ویراشگر Vim
اگر شما برنامه نویس باشید به احتمال زیاد در مورد ویرایشگر متن پرقدرت Vim زیاد شندیده‎اید، با این وجود این ویرایشگر به پیچیده بودن معروف است. هر چند کار با این ویرایشگر و تسلط به آن زمان زیادی از شما می‎گیرد، اما برای رفع این مشکل نیز راه حلی وجود دارد. Vim Keyboard Cover نام محصولی است که طراحی شده تا سختی‎های یادگیری و کار با Vim را برای شما ساده‎تر کند.

همان گونه که از نام این محصول پیدا است، Vim Keyboard Cover یک کاور صفحه کلید سیلیکونی است که روی کیبورد مک بوک شما قرار می‎گیرد. چیزی که Vim Keyboard Cover را از سایر کاورهای سیلیکونی صفحه کلید متمایز می‎کند وجود متن‎های راهنمایی روی آن است که به شما می‎گوید هر دکمه چه کاری در ویرایشگر Vim انجام می‎دهد.

این کاور صفحه کلید میانبرهای Vim کار شما را ساده می کند Vim Keyboard Cover

به محض این که Vim Keyboard Cover را روی صفحه کلید خود قرار می‎دهید، برای کار با جزئیات Vim تنها کافی است به صفحه کلید خود نگاه کنید. با وجودی که برای یادگیری جنبه‎های پیچیده این ویرایشگر باید به راهنما و آموزش‎های آن‎لاین سر بزنید، اما برای گشت و گذار در این ویرایشگر و استفاده از کلیدهای میانبر آن دیگر دچار سردرگمی‎ نخواهید شد.

علاوه بر کمک به کار راحت‎تر با Vim، این کاور از صفحه کلید شما در برابر مایعات و گرد و غبار نیز محافظت می‎کند.

 ویراشگر Vim

Vim Keyboard Cover در حال حاضر برای MacBook Air, the MacBook Pro Retina و MacBook Pro with Touchbar موجود است. هر چند صرف هزینه اضافه برای خرید این کاور صفحه کلید ممکن است در ظاهر توجیه پذیر نباشد، اما همین که سردرگمی‎ استفاده از Vim را برای شما کم کند ارزش صرف این هزینه را دارد.

برچسب: 

  • Vim Keyboard Cover - ویراشگر Vim
  • این کاور صفحه کلید میانبرهای Vim کار شما را ساده می کند Vim Keyboard Cover
  •  ویراشگر Vim
  • این کاور صفحه کلید میانبرهای Vim کار شما را ساده می کند Vim Keyboard Cover
  •  ویراشگر Vim
  • این کاور صفحه کلید میانبرهای Vim کار شما را ساده می کند Vim Keyboard Cover
  •  ویراشگر Vim

افزودن دیدگاه نوین

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
.

منبع : shabakeh-mag.com