آکاایران: در این بخش از سایت آکاایران در مورد پرطرفدارترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی نسبت به کاربران جهانی آنها در سال 2018 معرفی شدند. از همراهی شما کاربران عزیز سپاسگذاریم.

پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی مجازی در سال 2018

شبکه های اجتماعی جزئی از زندگی روزمره حقیقی ما شده اند! و بسیار از مردم، شخصیت ها و کسب و کارها هرکدام بنوعی با این شبکه ها در ارتباط هستند! برای حضور در شبکه های اجتماعی خوب است با محبوبترین شبکه های اجتماعی در اینترنت و کاربرد و ابزار هر کدام آشنا شویم.

شبکه های اجتماعی منبع اصلی برای کسب و کارهای بزرگ و کوچکی ست که بدنبال تبلیغ برند خود در اینترنت هستند. پلتفرم شبکه های اجتماعی برای استفاده بسیار ساده است و حتی بعضی از این شبکه ها سرویس های پولی تبلیغات نیز ارائه می‌دهند ، برای کسب و کارهایی که به دنبال مشتری و مخاطبان جدید می‌گردند.

امروزه بسیاری از چهره های مشهور , سیاستمداران و البته بسیاری از کسب و کارها به لزوم حضور در شبکه های اجتماعی واقفند ! قطعا ساخت صفحه در تمام شبکه های اجتماعی موجود امریست بیهوده , پس بهتر است با شناخت بهترین شبکه های اجتماعی و متداولترین رسانه های اجتماعی , بهترین ها را انتخاب کنیم. اما برای بهربرداری بهینه از قدرت و ظرفیت شبکه های اجتماعی باید محبوب ترین این شبکه ها را بشناسید و آن یک را که برای شما بهترین ست شناسایی کنید.

با این وجود گشت و گذار در این صفحات مجازی، برای اغلب ما خوشایند هستند و از طرفی باید قبول کرد که این صفحات در کنار مزایایی که دارند، مضراتی نیز دارند که یکی از معمول ترین آنها عدم رسیدگی به کارها و برنامه های مختلف مان می باشد. از این رو شاید برای هر یک از ما سوال باشد که پرطرفدارترین شبکه های مجازی کدام اند؟! در پاسخ به این سوال، می توان این گونه گفت که معیار پرطرفدارترین تنها با تعداد کاربران مشخص می شود که ساعات زیادی را صرف گشت و گذار در آن می کنند و به مرور می توان آن شبکه اجتماعی را پرکاربر و یا پرطرفدار دانست.

Image result for ‫پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی مجازی در سال 2018‬‎

 پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی نسبت به کاربران جهانی آنها در سال 2018 معرفی شدند که به عبارت ذیل هستند :

 1. Facebook 
 2. YouTube
 3. WhatsApp
 4. Facebook Messenger
 5. WeChat
 6. Instagram
 7. QQ
 8. QZone
 9. Douyin/Tik Tok
 10. Sina Weibo
 11. Twitter
 12. Reddit
 13. LinledIn
 14. Baidu Tieba
 15. Skype
 16. Snappchat
 17. Viber
 18. Pinterest
 19. LINE
 20. Telegram 

 پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در ایران