آکاایران: اگر می خواهید نوتیفیکیشن های شبکه های اجتماعی گوشی خود را غیر فعال کنید در این مطلب با ما همراه باشید تا روش آن را به شما آموزش دهیم.

 

نحوه غیرفعال کردن اعلان ها در Instagram

Related image

اگر نوتیفیکیشن های این برنامه را هم می خواهید متوقف کنید ابتدا، اینستاگرام را باز کنید و روی آیکون پروفایل یکی از آنها را به سمت راست ضربه بزنید و روی سه نقطه عمودی کلیک کنید. به قسمت تنظیمات بروید و بر روی گزینه اطلاعیه ها کلیک کنید. لیستی از مواردی را که می توانید اعلان ها را غیرفعال کنید را مشاهده خواهید کرد.

Image result for ‫اعلان های شبکه های اجتماعی را چگونه غیر فعال کنیم؟‬‎

نحوه غیرفعال کردن اعلان ها در Twitter

Related image
خوشبختانه، توییتر نیز گزینه های مختلفی را در مورد نحوه تغییر دریافت اعلان را جلوی روی شما قرارداده است. شما می توانید اعلان ها را از افراد خاص یا برای یک نوع خاص از مطالب غیرفعال کنید. برای انجام این کار، توییتر را باز کنید و به برگه اعلان ها بروید و روی چرخ دنده در پایین سمت راست کلیک کنید. با کلیک کردن و زدن بر روی فیلترهای پیشرفته، می توانید اعلان هایی را از افرادی که دنبال نکرده اید، از شما پیروی نمی کنند، با یک حساب جدید، که دارای یک عکس نمایه پیش فرض و غیره هستند، را خاموش کنید.
 

Image result for ‫نحوه غیرفعال کردن اعلان ها در Twitter‬‎

 

غیرفعال کردن اعلان ها در WhatsApp

https://www.digikala.com/mag/wp-content/uploads/2018/05/WhatsApp-1.jpg

ابتدا به بخش تنظیمات یا Settings گوشی تلفن همراه خود مراجعه کنید. گزینه Apps یا Applications را انتخاب کنید. برنامه واتس اپ را انتخاب کنید. تیک گزینه Show Notifications را بردارید. به همین سادگی دستگاه اندرویدی شما از نمایش هر نوع نوتیفیکیشن یا اعلان توسط این برنامه جلوگیری می کند.

نوتیفیکیشن تلگرام نمیاد


برای غیرفعال کردن اعلان ها برای یک مخاطب یا گروه خاص، ابتدا آن مخاطب یا گروه را باز کنید و روی سه نقطه که در گوشه بالا برنامه قرار دارد کلیک کنید. Mute notificiations را انتخاب کنید و (ترفندستان) در مرحله بعد مدت زمان غیرفعال کردن اعلان ها را مشخص کنید. شما می توانید بین هشت ساعت، یک هفته یا یک سال این اعلان ها را غیرفعال کنید.

 

Image result for ‫اعلان های شبکه های اجتماعی را چگونه غیر فعال کنیم؟‬‎

 

نحوه غیرفعال کردن اعلان های Facebook

 ابتدا برنامه فیس بوک را اجرا کنید در مرحله بعد روی سه خط افقی در بالای برنامه کلیک کنید. زمانی که شما تنظیمات اطلاعیه ها را مشاهده کردید، می توانید در مورد اعلان هایی که می خواهید غیرفعال کنید یا اینکه آنها را دریافت کنید کلیک کنید.

 

Image result for ‫غیرفعال کردن اعلان ها در WhatsApp‬‎