آکاآپ: اگر شما از مشتریان بانک تجارت هستید، باید تا ابتدای دی ماه سال جاری با استفاده از این آموزش اقدام به فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک تجارت” کنید.ما در این مقاله تصمیم داریم روش فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک تجارت را به صورت گام به گام آموزش دهیم . با آکا همراه باشید.

1- در قدم اول شما باید اقدام به دانلود برنامه رمز یکبار مصرف بانک تجارت که به نام برنامه همراز شناخته شده است، کنید که در ادامه لینک های دانلود برای شما قرار داده شده اند؛

نرم افزار رمز یکبار مصرف بانک تجارت

لینک دانلود برنامه برای اندروید : https://hb.tiddev.com/Totp/Tejarat_Totp.apk

رمز اینترنتی یک بار مصرف بانک تجارت

لینک دانلود برنامه برای IOS: 
itms-services://?action=download-manifest&url=https://hb.tiddev.com/totp/TejaratOTPIOS.plist

2- بعد از دانلود و نصب کامل برنامه همراز بانک تجارت وارد آن شوید. در صفحه اول باید یک رمز وارد کنید و توجه داشته باشید که این رمز تنها متعلق به شما است و در هر بار ورود باید آنرا وارد کنید. سپس بر روی گزینه آبی رنگ تخصیص کلمه عبور کلیک نمائید.

نرم افزار رمز یکبار مصرف بانک تجارت

3- بعد از وارد کردن رمز و قبول شدن توسط الگوریتم های برنامه، برای آنکه وارد برنامه شوید باید رمزی که در مرحله قبل وارد نمودید را هم اکنون وارد کنید. توجه داشته باشید که اگر گوشی شما مجهز به حسگر اثر انگشت باشد، می توانید بصورت مستقیم با اثر انگشت وارد اپلیکیشن شوید.

فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف بانک تجارت

4- مراحل ثبت نام شما با موفقیت گذرانده شد. خب اینک مراحل اصلی فعال سازی باقی مانده است.

نحوه فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک تجارت

5- بعد از دریافت رمزهای مربوطه باید وارد برنامه شوید بر روی افزودن کارت از تصویر بالا، اقدام به اضافه کردن کارت کنید. در قسمت اول که باید شماره کارت خود را که از مرحله 6 فعال کرده اید را وارد کنید و در عنوان کارت می توانید عبارت « بانک تجارت » را وارد کنید. در قسمت سوم یعنی سریال توکن باید رمزی که از دستگاه خودپرداز دریافت کرده اید را وارد کنید. در قسمت آخر نیز باید پیامکی که به شما از طرف بانک تجارت ارسال شده است را وارد نمائید.

نحوه فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک تجارت

6- به نزدیک ترین شعبه بانک تجارت مراجعه کنید و سپس از منو اصلی گزینه سایر خدمات را انتخاب نمائید.

طریقه فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک تجارت

7- در منو باز شده بر روی فعال سازی رمز پویا کلیک نمائید. سپس با وارد کردن شماره تلفن، یک رسید از دستگاه خودپرداز و یک پیامک از طرف بانک دریافت خواهید کرد که باید در برنامه همراز بانک تجارت وارد کنید تا برای شما این قابلیت فعال شود و بتوانید اقدام به دریافت رمز دوم یکبار مصرف بانک تجارت کنید.

نحوه فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف بانک تجارت

8- در ادامه همان گونه که گفته شد، دو رمز در اختیار شما قرار گرفته است و باید به مرحله 5 مراجعه کنید و سپس اقدام به پر کردن جایگاه های خالی و فعال سازی کارت خود کنید.

تبریک! شما با موفقیت توانستید اقدام به فعال سازی رمز پویا بانک تجارت کنید.