آکاآپ: اگر شما از مشتریان بانک سینا هستید، باید تا ابتدای دی ماه سال جاری با استفاده از این آموزش اقدام به فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک سینا” کنید.ما در این مقاله تصمیم داریم روش فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک سینا را به صورت گام به گام آموزش دهیم . با آکا همراه باشید.

آموزش گام به گام فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک سینا”

توجه : مشتریان بانک سینا برای فعال سازی رمز یکبار مصرف خود باید به نزدیک ترین شعب بانک سینا مراجعه کنند و سپس درخواست فعال سازی رمز یکبار مصرف نمایند و در نهایت بعد از درخواست شما، QR کدی تولید خواهد شد که به کمک آن می توانید اقدام به دریافت رمز پویا بانک سینا کنید.

1- اولین قدمی که شما باید برای فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک سینا بردارید، دانلود برنامه رمز یکبار مصرف بانک سینا می باشد که از لینک های زیر می توانید اقدام به دانلود نمائید؛

فعالسازی رمز یکبار مصرف بانک سینا

لینک دانلود نسخه اندروید :
https://www.sinabank.ir/parameters/sinabank/modules/file_manager/store_folder/softwares/OTP/Aras.apk

 

2- برنامه دانلود شده را نصب کنید و سپس وارد آن شوید. در دو صفحه اول برنامه با توضیحات مختصری آشنا خواهید شد.

اپلیکیشن رمز یکبار مصرف بانک سینا

3- در صفحه سوم باید یک الگو یا پین برای هر بار ورود و خروج از برنامه را تعریف کنید و توجه داشته باشید که این رمز باید همیشه وارد شود و توصیه می شود به خاطر داشته باشید.

فعالسازی رمز یکبار مصرف بانک سینا

4- از منو بالای صفحه، گزینه بانک سینا را انتخاب کنید و سپس از قسمت «اسکن کن» اقدام به اسکن QR کدی که از بانک کرده اید کنید تا کارت شما بصورت اتوماتیک به برنامه اضافه شود.

دریافت رمز دوم یکبار مصرف بانک سینا

تبریک! شما با موفقیت توانستید رمز پویا بانک سینا را فعال سازی نمائید.