آکاایران: در حال حاضر تنها روشی که می توانید در بازی محبوب آنلاین اپکس لجندز (Apex Legends) شرکن کنید، تشکیل تیم های سه نفر است. اما گویا به زودی قرار است این قابلیت ارتقا پیدا کند و شما بتوانید تیم هایی با تعداد نفرات بسیار بیشتر از این را تشکیل دهید.

هفته گذشته گزارشی منتشر شد مبنی بر این که کاربران کنجکاو شواهدی پیدا کرده اند مبنی بر این که در بازی مولتی پلیر آنلاین اپکس لجندز شما به زودی قادر خواهید بود تیم های یک نفره و دو نفره تشکیل دهید و به جای این که سه نفری به جنگ دشمنان بروید، خودتان یا با یک یار کمکی وارد رقابت با تیم حریف شوید. در حال حاضر در تیم های سه نفره گزینه ایده آلی برای تجربه این بازی محسوب می شود اما قطعا با گذشت مدتی از بازی و تکراری شدن این موضوع، کاربران ممکن است بخواهند که نحوه ترکیب و چینش تیم های خود را تغییر دهند.

آکاایران: به زودی می توانید در بازی Apex Legends تیم های ۲۴ نفره تشکیل دهید!

اگر شما هم این گونه فکر می کنید خبر خوبی برایتان داریم زیرا کاربران شواهدی مبنی بر این که کمپانی سازنده یعنی ری سپان قصد دارد تیم هایی با تعداد نفرات بیشتر را در آینده نزدیک رونمایی کند پیدا کرده اند. در آینده شما قادر خواهید بود تیم هایی با شش نفر، ۱۲ و یا حتی ۲۴ نفر تشکیل دهید که اگر این اتفاق عملی شود، بازی اپکس لجندز نیز می تواند به تعداد زیادی از عناوین بتل رویال دیگر ملحق شود که تعداد نفرات تیم ها در آنها قابل تغییر است تا مبارزات هیجان انگیزتری به وجود بیاید. به طور مثال کاربران در بازی محبوب فورتنایت می توانند رقابت را با ۵۰ نفر تجربه کنند و شاهد یک جنگ ۱۰۰ نفره بین دو تیم از بازیکنان باشیم.

عنوان اپکس لجندز به همین حالا هم مکانیزم های پشتیبانی جذابی برای حمایت از یارهای تیم خودی دارد و اگر افزایش تعداد نفرات تیم ها عملی شود، تیم ها می توانند نقش های منحصر به فردی به اعضای خود در زمینه جنگی و پشتیبانی نیروهای جنگی بدهند تا شاهد تنوع بیشتری در گیم پلی باشیم. البته افزایش تعداد نفرات یک مشکل بزرگ را نیز ممکن است به وجود بیاورد و آن هم نحوه به روز رسانی سیستم ارتباط گیری هوشمند این بازی است. این سیستم به کاربران اجازه می دهد که فاقد صحبت کردن و فاقد استفاده از ویس چت با دیگر اعضای تیم ارتباط برقرار کنند و احتمالا در یک جمع ۲۴ نفره استفاده از چنین سیستمی می تواند یک دردسر به تمام معنا باشد.

افزایش تعداد نفرات تیم ها در Apex Legends چه زمانی ممکن می شود؟

به زودی می توانید در بازی Apex Legends تیم های ۲۴ نفره تشکیل دهید! به زودی می توانید در بازی Apex Legends تیم های ۲۴ نفره تشکیل دهید!

البته توجه داشته باشید که این اطلاعات ممکن است منجر به این نشود که به زودی شاهد تعداد بیشتری در گزینه های انتخاب تیم باشید. قطعا تیم سازنده اپکس لجندز در زمان توسعه این بازی که مدت زیادی نیز به طول انجامیده است، تیم هایی با نفرات مختلف را آزمایش کرده اند تا به ایده آل ترین گزینه برسند. بنابراین ممکن است که به این زودی ها شاهد عملی شدن این ایده در نسخه ی عمومی بازی نباشیم.

منبع :wegotthiscovered
.

منبع : gadgetnews.ir