آکاایران: نسخه موبایل بازی کال آو دیوتی با نام Call of Duty: Mobile برای سیستم های عامل اندروید و آی او اس معرفی شد. این بازی رایگان (فری تو پلی) خواهد بود.

نسخه موبایل بازی کال آو دیوتی نقشه ها، مُدها، اسلحه ها و شخصیت های محبوب مجموعه Call of Duty را به دنیای گوشی های هوشمند می آورد. اکتیویژن با همکاری شرکت چینی تنسنت (Tencent) و استودیوی بازیسازی تیمی (Timi)، رسما از بازی Call of Duty: Mobile پرده برداشت.

همان طور که اشاره شد، نسخه موبایل بازی کال آو دیوتی در هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس قابل دسترسی خواهد بود. نسخه اولیه و بتای عمومی بازی در تابستان منتشر می شود و طرفداران می توانند برای تجربه آن، ثبت نام کنند. بازیکنان قادر خواهند بود در مُدهایی همچون تیم دث مچ، جستجو و نابودی (Search and Destory) و فری فور آل (Free-For-All) در نقشه های محبوب مجموعه همچون Nuketown، Crash، Hijacked و غیره به بازی بپردازند.

آکاایران: نسخه موبایل بازی کال آو دیوتی (Call of Duty: Mobile) معرفی شد

با پیشرفت در بازی، شما می توانید شخصیت ها و اسلحه های کلاسیک مجموعه را باز کرده و از آن ها استفاده کنید. اکتیویژن و تنسنت وعده داده اند که در کنار حالت چند نفره آنلاین کلاسیک، مُدهای جذاب دیگری نیز وجود خواهند داشت که باید منتظرشان باشید.

کریس پلامر معاون بخش موبایل اکتیویژن در توصیف بازی گفته است که طرفداران باید منتظر بهترین تجربه اکشن اول شخص با بهترین گرافیک و گیم پلی در این بازی باشند:

تریلر معرفی نسخه موبایل بازی کال آو دیوتی – Call of Duty: Mobile

برای لحظه ای حالت زامبی نیز در بازی قابل مشاهده است که البته وجود این بخش نباید غافلگیرکننده باشد. با اینکه تایید نشده اما باید منتظر یک مُد، مشابه مُد Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 نیز باشیم.

همچنین بخوانید:

بخش بتل رویال بازی بتلفیلد 5 به زودی منتشر می شود

به زودی اطلاعات بیشتری از نسخه موبایل بازی کال آو دیوتی منتشر خواهد شد. این بازی فعلا تاریخ انتشار ندارد اما در تابستان نسخه بتای عمومی آن در دسترس طرفداران قرار می گیرد.

منبعign
.

منبع : gadgetnews.ir