آکاایران: اموزش ساخت اکانت vero

آموزش کامپیوتر

Vero یک شبکه اجتماعی شبیه به اینستاگرام است که با ارائه قابلیت های بیشتر و کم ترین محدودیت ها، نظر کاربران زیادی را به خودش جلب کرده است. در این مطلب نحوه ساخت اکانت Vero را آموزش می دهیم. همراه ما باشید.

ویرو اپلیکیشن جدیدی نیست و مدت ها است که در این زمینه فعالیت می کند؛ اما تعداد دانلود های کم و برخی نکات منفی در ابتدا باعث شد تا این اپ آن طور که باید، توسط همه افراد دیده نشود. این شبکه اجتماعی اخیرا با آپدیت های نوین و برطرف شدن برخی مشکلات با موج عظیمی از کاربران مواجه شده و روز به روز تعداد دانلودهایش در استورهای مختلف، در حال اضافه شدن است. یکی از دلایل این موضوع می تواند محدودیت های اینستاگرام و کوچ کاربران از این شبکه احتماعی به ویرو باشد.

اگر شما هم می خواهید به این سرویس نوین با قابلیت های متنوع تر متصل شوید، تنها کافی است یک حساب کاربری در آن بسازید. در ادامه مراحل ساخت اکانت Vero را برایتان قرار داده ایم.

آخرین نسخه از ویرو را از پلی استور و یا اپ استور دانلود کنید.

پس از نصب اپ، آن را اجرا کرده و بر روی دکمه “SIGN UP” کلیک کنید.

Vero یک شبکه اجتماعی شبیه به اینستاگرام است

در صفحه نوین اطلاعت خود را که شامل نام، آدرس ایمیل، تکرار آدرس ایمیل و رمز عبور است، وارد کرده و سپس بر روی دکمه “Next” کلیک کنید.

مراحل ساخت اکانت Vero

شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و بر روی “Next” کلیک کنید.

اپلیکشین ویرو

منتظر دریافت پیامی که حاوی کد ورود چهار رقمی است، بمانید. پس از دریافت و وارد کردن آن، بر روی “Next” کلیک کنید.

در این مرحله، دیگر اطلاعات خواسته شده را که شامل تصویر پروفایل، نام کاربری و متن Bio می شود، تکمیل کرده و بر روی “Next” کلیک کنید.

در این بخش اجازه دسترسی اپ به مخاطبین از شما خواسته می شود. با کلیک بر روی “ALLOW” می توانید آن را تایید کنید. در غیر این صورت بر روی “DONT ALLOW” کلیک کنید.

در این مرحله، مخاطبانی که از ویرو استفاده می کنند، نشان داده می شوند و شما می توانید هر کدام را که می خواهید، به لیست دوستانتان وارد کنید.

در آخر اکانت Vero شما ساخته شده و قادر به گذاشن پست و دنبال کردن افراد دیگر خواهید بود.

برای ساخت اکانت Vero به مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، دقت کنید:

دسترسی اپ به مخاطبین برای یافتن دوستان شما در برنامه در نظر گرفته شده و می توانید از این دسترسی جلوگیری کنید.

در صورتی که کد ورود برای شما پیامک نشد، بعد از گذشت یک دقیقه با کلیک بر روی گزینه “Call”، با شما تماس گرفته می شود و کد 4 رقمی برایتان خوانده می شود.

ویرو همچنان در نسخه بتا بوده و مشکلاتی در برخی بخش های آن دیده می شود.

کلیک

.

منبع : pezeshk.us