آکاایران: در دنیای پیشرفته امروز، یکی از برنامه هایی که بیشترین میزان استفاده از آنها صورت می گیرد برنامه اینستاگرام می باشد که کاربران آن تصاویری را از خود ثبت می کنند و با دوستان خود به اشتراک می گذارند. گاها نیز ما به این علاقه داریم تا بر روی برخی تصاویر نوشته هایی و یا به عبارتی متونی را وارد کنیم تا متن ما هر چه بیشتر زیبا شود.

از این رو سعی می کنیم تا برنامه های جدیدی را در زمینه ویرایش تصاویر دانلود و نصب کنیم که با جستجویی ساده فروشگاه گوگل پلی و اپ استور، برنامه های ویرایش تصاویر و نوشتن متون زیادی را در تصاویر مشاهده می کنیم و شاید بدون داشتن هیچ اطلاعاتی برنامه ای را بصورت شانسی دانلود کنیم و به استفاده از آن بپردازیم.

به همین دلیل ما قصد داریم در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با برنامه ای بسیار خاص و منحصر بفرد در زمینه نوشتن متون روی تصاویر آشنا سازیم که می توانید از انتهای این مطلب شروع به دانلود و نصب آن کنید.

نرم افزاری برای ایجاد داستانهای تصویری و متنی 

استفاده آسان از ابزار های نرم افزارsteller

همان گونه که گفته شد نرم افزار " Steller " یکی از مجهزترین برنامه های حال حاضر برای نوشتن متون و داستان هایی روی تصاویر می باشد که با نصب این برنامه کاربردی می توانید تصاویری زیبا و منحصر بفرد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. از مهم ترین ویژگی های این برنامه می توان به موارد ذیل اشاره نمود ؛