آکاایران: کمتر از شش ماه پیش گوگل اعلام کرده بود که تم تیره یوتیوب را برای سیستم عامل اندروید و iOS ارائه خواهد کرد، اما این امر به صورت کامل رخ نداد و در حالیکه کاربران iOS اکنون می توانستند از این ویژگی استفاده کنند، کاربران اندروید از دسترسی به این قابلیت باز مانده بودند.

گوگل

خوشبختانه، کمتر از نیمی از سال طول کشید تا گوگل ویژگی وعده داده شده در ماه مارس را برای پلتفرم تلفن همراه خود نیز به ارمغان بیاورد. ظاهرا، تم تیره از این هفته برای کاربران اندروید منتشر شده است، اما از آنجا که این بروزرسانی به صورت مرحله ای می‎باشد ممکن است در دسترس قرار گرفتن آن برای تمام کاربران کمی زمان ببرد.

همچنین یک بروزرسانی از طرف سرور است، در نتیجه شما نیازی به دانلود چیزی ندارید و مطمئنا زمانی که تم تیره برای دستگاه شما در دسترس قرار بگیرد متوجه آن خواهید شد، زیرا یوتیوب پس از باز کردن برنامه به صورت خودکار این تم را اعمال می کند.

تم تیره همراه با گزینه ای ارائه می شود که به شما اجازه می دهد آن را خاموش کنید و تغییرات خاصی در طراحی برنامه هنگام اعمال تم نوین نیز به وجود نمی آید، به استثنای رنگ تیره تر که البته کاملا سیاه نبوده و بیشتر مایل به خاکستری تیره است.

آیا این قابلیت برای شما فعال شده است؟ نظرات و سوالات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

0
.

منبع : ech.gamefa.com