آکاایران: نرم افزار OneDrive مایکروسافت یکی از برترین نرم افزارهای ذخیره سازی در حوزه ی فضای ابری است اما نمی توان آن را کاملا بی نقص در نظر گرفت زیرا همیشه می توان بهبودهایی در نرم افزارها ایجاد کرد. امروز بروزرسانی جدیدی برای این نرم افزار منتشر شد که قابلیت های امنیتی آن را افزایش خواهد داد و می تواند گزینه های بیشتری در اختیار کاربران برای حفاظت از فایل هایشان بگذارد. برای جزییات بیشتر با تک فارس همراه باشید.

از این پس تمام کاربرانی که از نرم افزار OneDrive برای ذخیره سازی استفاده کنند، می توانند علاوه بر کد PIN ، از حسگر اثر انگشت گوشی هوشمند خود برای قفل گذاری بر روی فایل هایش استفاده کنند. اگرچه به نظر می رسد این قابلیت مهم ترین ویژگی این بروزرسانی باشد اما یکسری بهبودهای دیگر نیز انجام گرفته است.

بنابر ادعای مایکروسافت، سازندگان این نرم افزار سعی کرده اند که بخش Grid Veiw نرم افزار را بهبود بخشیده تا تصاویر به صورت برجسته نمایان شوند و به بهترین شکل ممکن به نظر برسند. این تغییرات کاربران را به آسانی مطلع می کند که کدام عکس ها در حال ذخیره شدن در تب تصاویر هستند.

اگر شما نیز جزء کسانی هستید که از نرم افزار OneDrive برای پشتیبان گیری و ذخیره سازی در فضای ابری استفاده می کنید بهتر از هرچه زوذتر به فروشگاه پلی استور مراجعه و نسخه ی نوین این نرم افزار را دریافت کنید.

نظر شما کاربران تک فارس در رابطه با عملکرد نرم افزار OneDrive چیست؟ نظرات خود در این زمینه را با ما به اشتراک بگذارید.

0
.

منبع : ech.gamefa.com