آکاایران: کمتر از دو هفته پیش، مایکروسافت تست هایی را برای مرورگر ادج خود در دستگاه های iOS آغاز کرد و مهمترین آن ها جستجو هوشمند بصری بود که اکنون قرار است برای دستگاه های آیفون و آیپدی که مرورگر ادج در آن ها نصب شده است، عرضه شود.

جستجوی هوشمند بصری به شما اجازه می دهد تا یک عکس را برای پیدا کردن اطلاعات تماس یا شناسایی مکان های مختلف موجود در آن آپلود کنید. همچنین یک اسکنر بارکد داخلی نیز در دوربین وجود دارد تا کاربران را قادر به جستجو موارد مختلف از طریق جستجوی تصویری کند.

همچنین، شما هم اکنون می توانید از بین گزینه های بیشتری موتور جستجوی پیش فرض خود را انتخاب کنید، و برخی از بهبودهای عملکردی نیز در این بروزرسانی گنجانده شده است.

و آخرین مورد اینکه اگر شما درحال استفاده از حساب کاری یا حساب درسی هستید، به لطف بروزرسانی نوین، می توانید صفحه اصلی سازمان خود و یا فعالیت مرورگر موبایل را در تایم لاین رایانه خود مشاهده کنید. مایکروسافت ادج همچنین شما را قادر خواهد ساخت تا به طور ایمن به سایت های داخلی دسترسی پیدا کنید.

شما می توانید هم اکنون این بروزرسانی را از اپ استور دریافت کنید. همچنین می توانید نظرات و سوالات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

0
[file][http://cdn53.akaup.com/files/images/20187/201873023381415428a.aka][akharefile]
.

منبع : ech.gamefa.com